Як захистити свою дитину під час лікування

Я думаю, кожен батько чи мати стикалися з дитячими хворобами - вірусними, інфекційними, і т.д. Зазвичай у таких ситуаціях, ми покладаємось на людей, які компетентні по даному питанні - тобто лікарів.
Судячи зі свого досвіду, я зробила висновок, що ніхто не зможе допомогти вашій дитині крім вас. Маю на увазі - тільки ви можете правильно обрати клійніку де лікуватимете дитину, лікаря, дізнатись відгуки про це чи інше місце. (на щастя є знайомі, є інтернет) і зробити свої висновки.

У вашій компетенції не тільки вибір клійніки і лікаря, а й лабораторії, в якій проводитиметься обстеження вашої дитини. Зі свого досвіду - не можна довіряти всім лабораторіям, можна провести здачу аналізів у кількох місцях, - і зробити висновки. І з цими аналізами йти до вашого лікаря.

Пам`ятайте про ваше право обирати лікаря, клійніку, змінити лікаря якщо цей вас не влаштовує.
Дізнайтесь самі про хворобу чи проблему,яка є у вашої дитини(зараз є багато можливостей це зробити).,навчіться читати аналізи, щоб можна було на рівні спілкуватися з лікарем,не будьте "темними" у цій справі. Ви - головний у лікуванні вашої дитини.

Невід"ємним аспектом у даній справі є сам процес здачі аналізів і обслуговування медперсоналу.
Зверніть особливу увагу на це. З мого досвіду - через некомпетентність медсестер у заборі аналізів та через негативне ставлення - дитина віком 4-ри роки дістала дуже великий психологічний стресс. З цього стану важко вивести дитину. По-перше - це поганий сон, по-друге - це енурез і не тільки вночі, по- третє - нав"яжчиві стани, страх при любій згадці про дану лікарню і навіть місто, і т.д. Тобто можна полікувавши дитину - сильно травмувати її психологічно. Тому - прошу вас - подбайте про те, щоб забір аналізів вашої дитини був якомога безболіснішим і з позитивним настроєм.
Чомусь за кордоном мама не дасть медсестрі вколоти свою дитину не спитавши - чи не забула вона натерти попу обезболюючим. Наші ж діти (з мого досвіду) терплять тортури при лікуванні - хіба це допустимо? Яке ж лікування буде ефективним при негативній обстановці і стрессі.

Тому якщо ми мусимо покладатися у лікуванні на лікаря і клійніку,нами обрану, - пам"ятаймо  про свої права.
 Все можливо, якщо ми, батьки, самі будемо компетентними у даній ситуації.
Щасти вам,будьте обізнані і будете здорові.

© Автор Британ Галина Ярославівна

 

Наступні матеріали з цієї категорії

Поділитися в соцмережах

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

Головне меню

Go to top