Вчимося малювати. Стаття 1

Малюнок – це заняття, яким можна займатись у будь-якому місці, в будь-який час, але воно потребує знання основних правил і спостережливості, а також довгої практики.

В першу чергу треба знати, які інструменти і матеріали необхідні для того, щоб почати малювати. Треба вияснити що основне, а що другорядне. Ви ознайомитесь з основними техніками малюнка олівцем і навчитесь ними користуватися.
 Звичайним графітовим олівцем і кольоровими ви навчитеся штрихувати, тонувати, розмальовувати і змішувати кольори по необхідності.
Крім кольорових олівців, вам потрібні папір і підставка для малюнку.

Як захистити свою дитину під час лікування

Я думаю, кожен батько чи мати стикалися з дитячими хворобами - вірусними, інфекційними, і т.д. Зазвичай у таких ситуаціях, ми покладаємось на людей, які компетентні по даному питанні - тобто лікарів.
Судячи зі свого досвіду, я зробила висновок, що ніхто не зможе допомогти вашій дитині крім вас. Маю на увазі - тільки ви можете правильно обрати клійніку де лікуватимете дитину, лікаря, дізнатись відгуки про це чи інше місце. (на щастя є знайомі, є інтернет) і зробити свої висновки.

Поділитися в соцмережах

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

Головне меню

Go to top